BANNER

Otomotiv ve Hafif Ticari

Kaporta : Hasarlı araçlarınız kaporta departmanımızda en kısa sürede boya aşamasına getirilip boya bölümüne sevk edilir. Kaporta departmanımızda aracınıza orijinal olmayan hiç bir parçanın montajı yapılmamaktadır.
Boya : Kaporta bölümünde işlemi tamamlanıp boya bölümünde sevk edilen aracınız, boya bölümünde itina ile alt işlemlerden geçirilip astarlandıktan sonra son kat boya için boya fırınına alınmaktadır. Boya bölümümüzde AKZO NOBEL oto boya ürünleri kullanılmaktadır.
Elektrik ve Elektronik : Tüm elektrik ve elektronik arızalar elektrik bölümümüzde kontrolden geçirilip herhangi bir arızası var ise müdahalesi yapılmaktadır.
Trim : Araç üzerindeki hasar görmüş tüm camlar sağlıklı bir şekilde sökülüp hasarlı kısımların temizliği yapıldıktan sonra orijinal cam montajı gerçekleştirilir. Kapı, bagaj, motor, kaput kilitlerindeki ve cam mekanizmalarındaki tüm arızalar tamir edilir.
Yedek Parça : Servisimizde aracınızın bakım-onarım ve hasarlarında kullanılan tüm yedek parçaların orijinalleri temin edilir.
Folyo Kaplama : Oto folyo kaplama işlemi; önce aracın üzerindeki, aplikasyonu engelleyici kapı kolları, aynalar, far-stop gibi parçaların uzman personelin özel işçiliğiyle sökülmesiyle başlar. Sonrasında araç temizleyici solüsyonlarla temizlenir. Ardından her parça için ayrı ayrı şablon alınıp folyo kesimine geçilir. Kesilen her folyo şablonu, özel ısıtıcılarla şekil verilerek, araç üzerine uygulanır. Aplikatörler özel eğitim almış, işinde uzman ekiplerdir.


Detaylı Bilgi


Emir Telekom, yönetim ve teknik ekiplerinin uzun yıllara dayanan bilgi birikimlerini iletişim   sektöründe alt yapı hizmetine  dönüştürmek üzere 2009 yılında faaliyetlerine başlamıştır .
Ekibimiz,  yurtiçindeki 3 operatörde ve yurtdışında Ukrayna , Suriye  ve Yemende montaj ve servis hizmeti vermiş,  ayrıca Suriye , Irak ve Yemen’e sarf malzeme ve kule satışında bulunmuştur.
Vizyonumuz, bilgi birikimimiz ve deneyimimizle sektörümüzde lider  kuruluşlar arasında en üst sırada olmak,   
Misyonumuz, hizmet kalitemizi arttırmak ve müşteri memnuniyeti odaklı maximum verimi sağlamaktır.
Emir Telekom iş güvenliği konusundaki hassasiyetiylede dünya standartlarına ulaşma hedefindedir.  Personelimizin tümü, kurumsal calışma prensiplerimiz  çerçevesinde;
Yüksekte çalışma,  İlk yardım, Elektrik,  İleri sürüş teknikleri sertifikalarına sahiptir. Sektörümüze özel iş güvenliği koşullarını sağlamak  çalışanlarımıza karşı sorumluluğumuzdur.
3G teknolojisinin ülkemizdeki altyapı uygulama çalışmalarında   aktif şekilde yer almaya davam eden  Emir  Telekom’un  başarı odaklı hedef planlaması  ekip ruhu ve hizmet kalitesi esasına dayanmaktadır.


Detaylı Bilgi

Biz Kimiz ?

Yatırım Amerika, EB Consulting Group INC. firmasına ait olan. 2006 yılından bu yana, yabancı yatırımcıya, Amerika da yapacağı yatırımlar konusunda, danışmanlık hizmeti veren ve maksimum getiriyi sağlayacak ev ve işyerleri nin seçiminde, yatırımcıyı doğru yatırıma yönlendiren bir kuruluştur.

Ne Yaparız ?

Yatırım Amerika'yla çalışmak, sizin için doğru olan işi, iş yerini veya gayrimenkulü bulma konusunda deneyimli, eğitim seviyesi yüksek profesyonellerden

oluşan bir ekiple çalışmak demektir.

İlk olarak, gelecekteki işinizle ilgili, yapmak istediğiniz işin (restoran, benzin istasyonu, vs.) veya gayrimenkulün türü, ne kadar yatırım yapmanız gerektiği ve ABD'de yerleşmek istediğiniz eyalet hakkında bilgiler içeren bir profil oluşturmakla başlarız.

Bir sonraki adımda, profilinizi satış hakkı bünyemize devredilmiş gayrimenkul ve işyerleri ile sizin alıcı profilinizi eşleştirerek, sizin profilinize en uygun yatırımı gerçekleştirmeye doğru adım atmanızı sağlarız.

İşe girmeye veya gayri menkul'ü satın almaya karar verdiğinizde, öncelikle sizin ile beraber ilgilendiğiniz işletme veya gayrimenkul'ün satıcı veya yetkilileri ile yapılacak nihai görüşme süreçlerinde, yanınızda bulunarak, gerekli desteği veririz.

Yatırımınızı gerçekleştirdikten sonra, satın aldığınız iş, iş yeri veya gayrimenkul'ün gerektirdiği zorunlu lisans ,resmi başvuru, hazırlanması gereken yasal evraklar firmamızın anlaşmalı olduğu Hukuk ve Muhasebe ofisleri tarafından hazırlanır.

Yapacağınız yatırıma ve sizin tercihlerinize göre değişkenlik gösteren, Amerika da oturum vizesi alınması yönünde bir kararınız oluşuyor ise, firmamızın anlaşmalı olduğu oturum vizeleri konusunda uzmanlaşmış Avukatlık ofisi, gerekli başvuru sürecini sizler için başlatabilir.

NOT: Amerikada yatırımcı olmanız için oturma izni (vizesi) alınması zorunluluğu yoktur. Bir çok yatırımcı Amerika da şirketlerini kurup, kendi ülkelerinde yaşamaya devam ederken , Amerikada ki yatırımlarından gelir elde etmeyi sürdürmektedirler.

Hizmetlerimiz bu kadarla sınırlı değil...

Kendiniz ve aileniz adına doğru seçimler yapabilmeniz için ihtiyacınız olan geniş kapsamlı bilgileri size sunmaya hazırız.

Seçtiğiniz bölgedeki potansiyel yatırımınızla ilgili olarak, rekabet halindeki iş yerlerinin profillerini, işçi sayısını, bir gündeki ortalama müşteri sayısını, ilgili yatırımın günlük nakit akışını, niçin satıldığını, vs. içeren ilgili kritik bilgileri de size sunarız.

Ayrıca, seçmiş olduğunuz eyalet ile ilgili demografik bilgileri, kültürel bilgileri, çocuklarınız için civardaki devlet okullarının ve özel okulların durumu hakkında da bilgi veririz.

İş yeri satın alımlarında, konut bulma, dil kurslarına yazılma ve ehliyet alma konularında da size yardımcı olmaya hazırız.


Detaylı Bilgi

2005'den günümüze fason imalat sektörünün deneyimli kadromuz ile cevap vermekteyiz. 1200 metrekare kapalı ve toplamda 1600 metrekare alan da son teknoloji makinelerimiz ile CNC Lazer Kesim, CNC Punch Kesim, CNC Abkand Büküm, CNC Silindir Büküm, Kaynak yapımı, Elektrostatik Toz Boya Yapımı, Yarı Mamul Ürün Tasarımı ve Montaj hizmetlerini gerçekleştirmekteyiz.

Hizmet verdiğimiz alanlar olarak reklam, otomotiv, inşaat, kompresör kabinleri, sac giydirme işlemleri, hediyelik eşya, mobilya, endüstriyel mutfak, tıbbi ekipmanlar, araç üstü ekipmanlarını saymak mümkün.

Ekipman Listesi
1 Ad. CNC Lazer Kesim Makinası 1500x3000 mm,
3 Ad. CNC Punch Press Kesim Makinesi 30 Ton,
5 Ad. CNC Abkand Press Büküm Makinesi 200 Ton,
1 Ad. CNC Giyotin Makas 3m 6mm,
1 Ad. Silindir bükme Makinesi,
2 Ad. Profil Dairesel Kesme Makinesi,
5 Ad. Mig Kaynak Makinesi,
1 Ad. Tig Kaynak Makinesi,
1 Ad. 4m Üsten Konveyörlü Fırın Elektrostatik
Toz Boyama Tesisi,
Metal işleme ürünleri ile ilgili tüm el aletleri.

Detaylı Bilgi

Müşteri beklentilerini önceden belirleyerek, talepleri zamanında ve eksiksiz yerine getirmek,
Faaliyet alanımızdaki markaların yedek parçalarını kaynaklarından temin ederek servis hizmetlerini yerine getirmek,
Sigorta şirketleri ile sözleşmeli olarak günümüz fiyatlarıyla yüksek kalitede kısa sürede hizmet vermek,
Hizmet sonrası müşteri memnuniyetinin devamlılığını sağlamaktır.
 
Hasarlı araçlarınız kaporta departmanımızda en kısa sürede boya aşamasına getirilip boya bölümüne sevk edilir. Kaporta departmanımızda aracınıza orijinal olmayan hiç bir parçanın montajı yapılmamaktadır. 
Kaporta bölümünde işlemi tamamlanıp boya bölümünde sevk edilen aracınız, boya bölümünde itina ile alt işlemlerden geçirilip astarlandıktan sonra son kat boya için boya fırınına alınmaktadır. Boya bölümümüzde AKZO NOBEL oto boya ürünleri kullanılmaktadır. 
Tüm elektrik ve elektronik arızalar elektrik bölümümüzde kontrolden geçirilip herhangi bir arızası var ise müdahalesi yapılmaktadır. 
Araç üzerindeki hasar görmüş tüm camlar sağlıklı bir şekilde sökülüp hasarlı kısımların temizliği yapıldıktan sonra orijinal cam montajı gerçekleştirilir. Kapı, bagaj, motor, kaput kilitlerindeki ve cam mekanizmalarındaki tüm arızalar tamir edilir. 
Servisimizde aracınızın bakım-onarım ve hasarlarında kullanılan tüm yedek parçaların orijinalleri temin edilir. 
 
Oto folyo kaplama işlemi; önce aracın üzerindeki, aplikasyonu engelleyici kapı kolları, aynalar, far-stop gibi parçaların uzman personelin özel işçiliğiyle sökülmesiyle başlar. Sonrasında araç temizleyici solüsyonlarla temizlenir. Ardından her parça için ayrı ayrı şablon alınıp folyo kesimine geçilir. Kesilen her folyo şablonu, özel ısıtıcılarla şekil verilerek, araç üzerine uygulanır. Aplikatörler özel eğitim almış, işinde uzman ekiplerdir.
 
Folyo kaplama işlemi ortalama 2 gün sürmektedir. İşlem sürerken siz web sitemizden canlı olarak aracınızı uygulama esnasında izleyebilirsiniz. Cast Folyo adı verilen bu ürün ilk aşamada zayıf bir tutunma gösterirken, sonraki aşamada daha güçlü bir yapışma sağlayarak araçla bütünleşir. Ortalama kullanım ömrü 8–10 yıl
arasında değişmektedir. Folyo istenildiği zaman altında hiçbir iz yapışkan zarar bırakmadan, doğru malzeme ve ekipmanla kolayca sökülebilmektedir. Bu ürün diğer bildiğimiz folyoların dışında, tamamen araçlar için özel olarak tasarlanmıştır.
 
Avantajları
* Aracınızı Cast Folyo ile kaplayarak;
Boyanızı kar, yağmur, taş ve çizikler gibi tüm dış etkenlerden korursunuz. Ayrıca mevcut çizikleri ve kaput, tampondaki taş izlerini de kolayca yok etmiş olursunuz.
* Aracınızı Cast Folyo ile kaplayarak;
Beğenmediğiniz ya da sıkıldığınız renginizi değiştirmiş ve diğer araçlardan daha özel, farklı bir görüntü elde etmiş olursunuz.
* Aracınızı Cast Folyo ile kaplayarak;
Boyanın mevcut parlaklığını koruyarak, aracınızı elden çıkartmak istediğinizde değerini arttırmış olursunuz.
 
Kullanım Özellikleri
* Cast Folyo dayanıklılık süresi sonunda doğru malzeme ve ekipmanla kolayca sökülebilir.
* Cast Folyo dış hava koşullarına dayanıklıdır.
* Cast Folyo yüksek basınçlı yıkama ekipmanlarıyla temizlenebilir.
* Cast Folyo’ya pasta cila uygulanabilir.

Servisimiz araçlarınızdaki dolu vurgunu hasarlarının boyasız onarımını yapabilmektedir.
Araç üzerindeki tüm plastik hasarların onarımı kusursuz bir şekilde yapılabilmektedir.
Araç tavanlarında ki ezikler, özel düzeltme aparatları ile %80-85 oranında düzeltilebilmektedir


Detaylı Bilgi

Konusunda uzman, deneyimli ve sağduyu anlayışı ile pek çok sektörde Danışmanlık veren, 2007 Tarihinden bu yana pek çok alanda başarılara imza atmış bir firmadır. Ağırlığını 3 yıl öncesine kadar daha çok Medyaya vermiştir. Medyanın pek çok alanında; yazılı ve görsel basında, Pr dan Stratejik Planlamaya, Kriz yönetimine, Konumlanmayı kapsayan alanların tamamında ve bilhassa İnternet Reklamcılığı tarafında Türkiye ye ve Dünyaya maal olmuş pek çok marka yapmış ve geliştirmiştir.

Danışmanlık yönündeki başarımız;  doğru araştırma, doğru planlama, organizasyon ve profesyonel ekip oluşturmaktan gelmektedir. Sağduyumuzu da yanımıza alarak yürürüz.

Aynı prensiplerle araştırmalı ve altyapılı hizmetimizi Eğitim Danışmanlığında da kullanmaktayız.

Eğitim sektörüne başlamadan evvel yaptığımız araştırmalar sonucunda anlaşmalarımızı yaparak hizmet vermeye başladık halende geliştirerek ilerlemekteyiz.

Hizmet verdiğimiz her ülkede ki üniversite şehrinde danışman kadromuz bulunmakta, Merkezi yönetim olarak sık sık bizlerde bulunmaktayız. Öğrencilerimiz asla yalnız değiller!

Eğitim Sektörünü diğer alanlardan farklı kılan daha çok İNSAN SORUMLULUĞU ALMAKTIR.

Öğrenci adaylarımızın bizleri araştırıp seçebileceği gibi, Genetik Eğitim Danışmanlığı olarak bizde, Örgün Lisans Eğitiminde bizlerle devam edecek öğrencilerimizi ön tanıma sonrasında aile görüşmesi yaparak, aile izni onayı ile portföyümüzedâhil ediyoruz.

Sorumluluk almak söz konusu olunca pek çok öğrencinin bir diğeriyle kaynaşabileceği ve daha rahat diyalog sağlayabileceği gruplar oluşturuyoruz. Danışman seçimlerinde onların frekansına gerek karakteristik olarak gerekse bakış açısı olarak uyumlu danışmanlar atıyoruz.

Bizim için kayıt aldığımız öğrencinin kaydını yapmaktan öte, eğitim aşamasında da bizlerle uyumlu olabilmesi veya bu uyumun bizim tarafımızdan yakalanabilmesi önemliçünkü SİNERJİ BÖYLE OLUŞMAKTA…

Öğrencilerimiz için, eğitime takviye programlar ve sosyal aktivite programları da oluşturmaktayız.

Bizim için önemli olan AİLESİNDEN VE ÜLKESİNDEN UZAKTA OLAN ÖĞRENCİLERİMİZİ DUYGUSAL VE KÜLTÜREL OLARAK DA BESLEYEBİLMEK.

İŞİMİZİ YAPARKEN, NE ANAÇ OLMAKTAN NE DE ATAERKİL OLMAKTAN VAZGEÇEMİYORUZ… Bu da bizi butik hizmet veren profesyonel ekip kategorisine yerleştiriyor.

BİZ BÖYLEYİZ!

Prensiplerimizden, doğrularımızdan, sağduyu ve Samimiyetten VAZGEÇEMİYORUZ!


Detaylı Bilgi

KATEGORİ

Kurumsal katalog tasarımı doğrultusunda istenilen ebat, sayfa, baskı hizmetimizle kreatif çözümler.


Detaylı Bilgi