BANNER

1992 yılından bu yana emin adımlarla inşaat sektörüne yön veren SARAY KİMYA çalışma prensibi olarak kaliteli ve farklı ürün gamıyla sektöre yön vermektedir.
1995-1996 yıllarına kadar inşaat sektöründe yapı kimyasalları kullanım anlamında fayans- seramik yapıştırıcıları ve derz dolgusunda en çok kullanılan 2 ürünle üretimine devam etti.
Kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde, bu gün sektöründeki öncü firmalar arasında yer almaktadır.
Bu gün ise Saray Kimya olarak ISO 9001:2000 Kaliteli Yönetim Sistemi ve TSE Standartlarına uygunluğu benimsenmiş BERICO PRESTIGE, BERICO, BERIX ve SARAYKİM adlı 4 ayrı marka ile farkı yaratan ürünlerimizle sektöre yön vermekteyiz. İnşaat sektöründe kullanılan seramik ve fayans yapıştırıcıları, tamir harçları, izolasyon malzemeleri, sıvalar, seramik ve derz yüzey temizliği ürünleri ve derz dolguları ile sektörünün tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek çeşitlilik ile Türkiye Pazarının % 80’ne hitap edebilecek kapasiteye sahiptir.
Her geçen gün hedeflerini yükselten Saray Kimya genç dinamik profesyonel kadrosu ile bayii, usta ve son kullanıcı memnuniyeti esaslı, kaliteli ürün sunmayı kendine ilke edinmiştir


Detaylı Bilgi