ÜRÜNLER


İÇERİK

Adres : Yakuplu Mah. 65 Sk. No:35 K.2 D.5 Beylikdüzü / İstanbul - TR Tel  .: +90 (212) 428 01 52 pbx info@rsmdizayn.com / www.rsmdizayn.com RSM GSM.: Mehmet KUT | Yönetici - Tasarımcı : +90 532 680 48 31 Ergün SELVİ  | Yönetici - Yazılımcı : +90 536 276 57 75


Detaylı Bilgi

   Firmamız 01.01.2004 yılında yenilikçi ve dinamik bir firma olarak kurulup yazılım, internet hizmetleri ve danışmanlık hizmeti ile bu sektörde çalışmalarına başlamıştır.
   Şirketimizin faaliyet konusu web tasarımı, grafik tasarım ve yazılımdır. Müşteri talepleri doğrultusunda özel tasarımlara da cevap verebilmekteyiz. Kurulduğumuz günden bu yana hedefimiz müşteri tatminini sınırsız olarak sağlamak oldu. Bu günde bunu en iyi şekilde sağlamaya çalışıyoruz. Amacımız en iyi kalite ve hizmeti sunmakla beraber siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.
   Fiyat uygunluğu ve dürüst çalışmayı kendisine ilke edinmiş olan firmamız bünyesindeki tecrübeli satış elemanları, personeli ve müşteri temsilcileri vasıtası ile satış sonrası hizmette de sizleri zor durumda bırakmayacak şekilde ekonomik çözümler üretilmesinde ve hizmetin tarafınıza en hızlı şekilde ulaştırılması konusunda tüm enerjisi ile çalışmaktadır.


Detaylı Bilgi

Web sitenizi son zamanlarda gözden geçirdiniz mi? İş dünyasındaki yerinizi yıllar önce alıp birde web sitesi ile internet üzerinden insanlara ulaştınız. Bununla birlikte uzun zamandır güncellemediğiniz, sizi ve imajınızı artık tam olarak yansıtmayan, artık yeterince dönüş alamadığınız bir web siteniz var. Eğer web siteniz bu durumda ise web sitenizi yeniden oluşturmayı düşünmenizin gelmiş demektir. Nasıl yeniden tasarlıyoruz? RSM Dizayn, uzmanlık alanlarından olan yeniden web sitesi tasarlama hizmetini verirken şirketinizin veya markanızın pazarlama stratejisini ve iş yöntemlerini de destekleyen çekici, kullanıcı web siteleri hazırlar.
Yeniden web sitesi tasarlatırken elbette hedeflerinizin ve beklentilerinizin yüksek olduğunu bilerek sizlere buna dair "Sitenizin hedef kitlesi kim", "Hedeflediğiniz site ziyaretçileri için en önemli bilgiler nelerdir", "Proje sonunda insanlar sizin hakkınızda neler düşünmeli" gibi sorular sorarak başarıyı şansa bırakmayız. İlk önce internetten bakarlar Güçlü bir şirket imajı geliştirdiniz yada geliştirmek istiyorsunuz fakat internetteki imajınız için yeterli yatırım yaptığınızdan emin değilsiniz. Tüketicilerin bir şirketin kendisi, ürünleri ve hizmetleri hakkında bilgi edinmek için başvurduğu ilk kaynak artık internet. Şirketinizin web sitesinin yeniden tasarlanmasının birçok faydası olacağını düşünün ve iletişim formumuzu doldurarak bizlere ulaşın.
 


Detaylı Bilgi

Web tabanlı bir yazılımınız var ve oldukça başarılı olduğunu düşünüyorsunuz. Ne kadar başarılı bir yazılım ortaya çıkarırsanız çıkarın, kullanıcılar sadece ön yüzü görür. Arayüzü işlevsel ve göze hoş görünmeyen bir tasarım ile yüksek beklentilerinizi malesef karşılayamazsınız. Arayüz tasarımında özellikle dikkat ettiğimiz konular ise şunlardır. * Kolay erişilebilirlik (Accessibility) * Ziyaretçi ve kullanıcı profili * Sayfa kullanımında maksimum fayda * Gereksiz görsel kullanımından kaçınmak ve ziyaretçinin göz zevkini küçüğe almamak. * Hızlı ve kolay erişim Bugüne kadar birçok yazılıma arayüz , banner tasarımı, ikon tasarımı, sayfa şablonu oluşturma gibi konularda hizmet verdik. Çoğunlukla firmalardan gelen talepler üzerine yazılım arayüzlerine referanslarımızda yer veremeyebiliyoruz.


Detaylı Bilgi

Daha önce bir web uygulaması yazdırıp iyi yada kötü birçok deneyim yaşamış olabilirsiniz. Özel web uygulamaları ile daha etkili bir hale getirmenin sizin için olmazsa olmaz ve ilk planda olduğunu anlayan doğru bir çözüm ortağına ihtiyacınız vardır. Doğru uygulanmış web uygulamaları; maliyet, zaman ve işgücünden tasarruf etmenizi sağlayarak uzun vadede rekabet avantajlarını elinizde tutmanızı sağlar. Müşterilerimiz Rsm Dizayn ile çalışarak uygun maliyetli web yazılım hizmetleri alacaklarından emin olabilirler.   Web uygulamalarına bakışımız Rsm Dizayn web uygulamaları oluşturmanın zahmetli ve sizlerin bu konu üzerine önemli bir yatırım yaptığınızın farkında olarak sizlere sağlam kullanımı kolay ve güvenli web uygulamaları hazırlar. Titizlikle geliştirdiğimiz web uygulamaları ile işinizdeki ihtiyaçlarınızı karşılarız. Yazılımı oluşturmaya başlamadan evvel sizin halihazırdaki yöntem ve bilgilerinizi ayrıca isteklerinizi dinleriz. Sizlere iş modeliniz ile ilgili detaylı projemizi sunduktan sonra oluşturacağımız yazılım ile karlılığınızı artırmayı, büyümenizin önündeki engelleri gidermeyi ve rekabette avantajlı konuma gelebilmenizi sağlamayı hedefleriz. Bu süreçte; ihtiyaçlarınızın açık yazılı projesini oluşturur, yazılım işlevlerini detaylıca açıklar, gelinen her aşamada sizleri bilgilendiririz. Uygulama bittiğinde sizlerin yeni yazılıma uyum sürecine geçişinizi destekler ve kullanım için gerekli eğitimleri veririz. Uygulama hayata geçtikten sonrada ayrıca geliştirme hizmetleride veriyoruz. Sizin de bir web uygulamasına ihtiyacınız var ise nasıl yardımcı olabileceğimizi görüşmek için hemen bize ulaşın.


Detaylı Bilgi

Web sitenizin içeriğinin site yayına açıldığı an artık web sitesi içeriği ile ilgili işlemlerin bittiğini düşünerek büyük bir yanılgıya düşersiniz. Web sayfanızın başarısını arttırmak, mevcut ziyaretçiler ile yeni ziyaretçileri çekebilmek için, içeriğiniz her zaman yeni ve güncel olmalıdır. Halihazırda statik web sitelerinizin güncelleme hizmetlerini bizler vermekteyiz. Ancak web içerik yönetim yazılımımız olan SuperWCMS ile teknik anlamda fazla bilginiz olmasa dahi yeni içerik oluşturup var olan içerikleri de düzenleyebilirsiniz. İçerik Yönetim Yazılımımız ile Güncelliğinizi Koruyun Rsm Dizayn tarafından geliştirilen içerik yönetim uygulaması olan SuperWCMS sağlam, ölçeklendirilebilir ve yüksek seviyede özelleştirilebilir bir sistemdir. İçerik yönetim sistemimiz oldukça geniş bir uygulama düzleminde güncel içeriği koruyan, iş imkanlarını, haberlerinizi, etkinlik takvimini güncelleyebileceğiniz , indirim ve kampanyalarınızı duyurabileceğiniz, online ürün katalogları oluşturabileceğiniz ve mevcut ürünleri güncelleyebileceğiniz bir yapıda hazırlanmıştır. İçerik yönetim sistemimizin kullanım alanları sınırsız ve tatmin edici sonuçlar üretir. Güvenli ve şifre korumalı alanınızda web yönetim aracımız Super WCMS ile içeriğinizi güncel tutarsınız. Web içerik yönetim aracımız SuperCWMS size eşsiz bir yönetim hazzını yaşatırken yatırımınızı minimize ederek sitenizi tamamen kontrol edebilmenizi sağlar. Web sitenizi kontrol edebildiğiniz sürece güncel ve yeni kalırsınız. Sizde içeriğinizi sınırsız olarak kontrol etmek istiyorsanız hemen bugün bizimle irtibata geçin.


Detaylı Bilgi

Özel e-ticaret yöntemlerimiz arasında sadece ürünlerinizi satın almaya yönlendiren ve genel kurumsal tasarımınıza uygun kredi kartı ile satış çözümleri olduğu gibi havale ile sipariş yada mail ile sipariş (mail order) yöntemi ile satın alım işleri gerçekleştirebileceğiniz çözümleri de kapsamaktadır. Sipariş ve havale ile satış yöntemimizde bile siparişlerinizin teslimat durumlarını kontrol edebilir ve aylık raporlar alabilirsiniz. Ürünlerinizi ürün resimlerini ve detaylarını rahatlıkla ekleyip düzenleyebilir ve kaldırabilirsiniz.  Kredi kartı ile satış yönteminde size özel ve daha önceden kullanılmış bir yapı üzerine inşa etmediğimizden bu yöntem ile sadece sizlerin ihtiyaçlarına yönelik çözümler oluştururuz. Bu yapı hem tasarım hemde yazılım anlamında istediğiniz özelleştirmelerin yapılabildiği esnek ve kullanıcı dostu ve görünüşü ile standart e-ticaret sitelerine benzememekle birlikte daha temiz arayüzü sayesinde bizce daha başarılı bir yöntemdir. E-ticaret kredi kartı ile satış özel yazılım hizmetimizde sizlere istediğiniz şekilde ve sadece size özgü bir model yazılacağından ve size özel e-ticaret yazılımını ancak sizlerin talebi sonucu hazırlayacağımızdan şimdilik örnek gösteremiyoruz. Genelde paket programlar maliyeti daha uygun olduğundan dolayı seçilmektedir. Fakat sürekli büyüyen gelişen ve destek ihtiyacının devamlı olması gereken bir e-ticaret modelinde size özel ve uygun fiyatlara bir yazılım hazırlanması gereklidir. Ayrıca ; Hazır almış olduğunuz ideasoft, shopify, magento vb. e-ticaret sitelerinizin geliştirilmesi ve grafik güncellemeleri konusunda destek verilmektedir.


Detaylı Bilgi

Alan adı online pazarlamacılık stratejisi düşünüldüğünde en önemli hususlardan biridir. Alan adınızın yazımı, söylenişi, kolay olmalı ve işinizle bir ilişkisi olmalıdır. Hatırlanması zor isimlerden kaçınılmalıdır. Sizler için en uygun alan adını bulabilmek için çalışırız. Alan adı satın alırken nelere dikkat etmelisiniz? Alan adı tescili çok ucuza alınabilir olsa da alan web sitenizin herşeyidir. Alan adınızın yönetimi mutlaka sizin kontrolünüzde olmalıdır.
Sağlıklı bir alan adı yönetimi ismi kendinizin almasıdır.
Alan adını aldığınız yerde oluşturuğunuz panel şifrelerini özenle saklayınız. Başkalarıyla paylaşmanız gerekirse dikkatli olunuz.
Alan adı bilgilerinizin sizin adınıza olmasına özen gösteriniz.
İsme ait iletişim ve e-mail bilgilerinin çalışır ve size ait olmasına dikkat ediniz.
Alan adınızın süre bitimini kendiniz takip ediniz, Sizinle iletişim kurulmazsa gerekli uyarıyı firmaya yapınız. Domain düştükten sonra ilk 45 günlük zamanda 10 kat cezalı ödeyebilirsiniz. Süresi dolan alan adı başkası tarafından alınabilir.  
Hizmetlerimiz  
Web Tasarım Web Tasarım
Flash Web Sitesi
Web Sitesi Yenileme
Arayüz Tasarımı
Banner Tasarımı
Facebook Uygulamaları
Grafik Tasarım Grafik Tasarım
Kurumsal Kimlik ve Logo Tasarımı
Basılı Medya
Dinamik Web Uygulamaları Dinamik Web Uygulamaları    


Detaylı Bilgi

Site içi güncellemelerinin bizim tarafınızdan gerçekleştirilen sistemdir. Özellikle içeriği çok sık değişmeyecek ve sayfa sayısı çok fazla olmayan web sitelerinde statik web sayfalarının kullanılması daha basit bir yapıya gereksinim duyması sebebi ile tercih edilir. Ürün ekleme çıkarma fiyat listeleri v.b. ihtiyaçlarınız yok ise Statik web sitesi size daha uygundur. Tasarımı daha esnek ve zengindir, Dinamik sayfalara göre yapım maliyeti daha düşüktür. Bu tip sitelerde sizin siteyi yönetebileceğiniz bir admin paneli yoktur. Statik Web Sitesi Avantajları

 • En basit web sunucu yapısının yeterli olması
 • Hosting (barındırma) maliyetinin düşük olması
 • Az sayfalı web sitelerinde daha ekonomik çözüm
 
Statik Web Sitesi Dezavantajları
 • Yönetim ve Güncelleme zorluğu
 • Yeni web sayfası eklendiğinde tüm sayfaların yeniden işlenmesi zorunluluğu
 • Web tasarımcıya bağımlılık


Detaylı Bilgi

RSM Dizayn iş modelinize uygun güzel görünümlü, animasyonlar ile zenginleştirilmiş site kullanıcı ve ziyaretçilerinizin dikkatini çeken ve beğenisini kazanan, flash web siteleri, flash uygulamaları tasarımı ve geliştirme hizmetleri vermektedir. Markanızı desteklemek, güçlendirmek için klasik bir sitede veya CD / DVD uygulamalarında da flash uygulamalarını kullanırız. Flash web sitesi tasarımının her web sitesi uygulaması için uygun olmadığını belirtmek gerekir. Bu yüzden eğer pazarlama stratejinizde en uygun çözüm flash web tasarımı yada uygulamaları ise, başarıyı yakalamanız için doğru çözümleri geliştiririz. Ayrıca arama motorlarına uygun çözümler üretmek istediğimizden dolayı, pazarlama planınınıza en uygun kullanımı sağlayacak flash web sayfası tasarımına müşterilerimizle birlikte karar veririz. Örneğin kurumsal bir websiteniz olmasına rağmen ürettiğiniz yeni bir ürün için mini bir flash sitesi düşünebilirsiniz. Kurumsal sitenizden de bu mini ürün flash sitenizi duyurup link vererek mini flash web sitenizin başarısını arttırabilirsiniz. Yada sayfanız açıldığında üstte bir katmanda hareketli bir karakter ile ziyaretçilerinizi ilk etapta yönlendirmek istediğiniz alanlara çekebilirsiniz. 
 


Detaylı Bilgi

RSM; Broşür tanıtım araçlarının en somut, en canlı ve en özel materyali broşürlerdir. Bir firmanın, bir ürünün veya bir etkinliğin broşürü istenildiği kadar bilgiyi ve etkiyi hedef kitleye ulaştırmak için oldukça önemli bir araçtır. Broşür çalışması, en çok başvurulan iletişim ve tanıtım materyalidir. Artık broşürü yapılmamış bir firma, bir ürün, bir hizmet veya bir etkinlik yok denecek kadar azdır. Broşürün çok kolay uygulanabilecek bir araç olması çeşitliliği de artırmaktadır. Bugün broşür tasarımlarındaki çeşitlilik; gerek ebatlarında, gerek malzemesinde, gerekse baskı adedinde diğer tanıtım materyallerine göre oldukça fazladır. Bu çeşitlilik broşürün ne için kullanıldığına bağlı olarak belirlenmektedir. Çok alışıldık bazı form, kâğıt ve baskı kullanıldığı gibi bazen broşür bir ürünün şekli ve malzemesi ile de üretilebilmektedir. Örneğin bir kumaş firmasına, kumaşa veya kumaş desenli bir kâğıda basılmış bir broşür yapılabildiği gibi bir gitar festivaline gitar şeklinde kesilmiş çok sayfalı bir broşür de hazırlanabilir. Dağıtım yollarının çeşitliliğine örnek olarak insört tasarımları da gösterilebilir. Tüm bu çeşitlilik maliyeti de etkilediğinden yapılacak çalışmanın amaca uygunluğu çok titizlikle düşünülmelidir. Bütün olarak değerlendirildiğinde broşür ve katalog tasarımları en başından itibaren şu kriterler düşünülerek hazırlanmalıdır:

 • Ne için yapılacağı,
 • Kimler için yapılacağı,
 • Ne anlatılmak istendiği,
 • Nasıl anlatılmak istendiği,
 • Ne kadar bütçe ayrıldığı,
 • Hedef kitleye nasıl ulaştırılmak istendiği.


Detaylı Bilgi

Katalog tasarımı, baskı ve reklam tasarımı konularında tecrübeli ve yaratıcı ekibimizle ihtiyacınız olduğu zaman çözüm ortağınız olarak yanınızdayız. Katalog tasarımı, fuar katalog tasarımı, firma tanıtım kataloğu tasarımı, ürün katalog tasarımı konusunda deneyimli ekibimiz, tüm ayrıntılarına kadar titizlikle sürdürdüğü katalog çalışmasını müşteri beğenisine sunar.
Tasarım aşaması tamamlandığında, onay alınarak baskı aşamasına geçilir. Katalog, günümüzde daha çok firmaların veya kurumların ürün ya da hizmetleriniz tanıttığı kitaplardır. Firmaların ürünlerini, hizmetlerini hedef kitleye tanıtması ve çekici kılması katalog sayesinde gerçekleşir.
Prestij tanıtım katalogları ile firmaların sahip oldukları ürünleri veya hizmetleri etkili bir şekilde hedef kitleye tanıtması ve çekici kılması katalog sayesinde gerçekleşmektedir. Bu firmalar arasında ilk olarak karşımıza çıkanlar sanayi kuruluşları, pazarlama firmaları ve dağıtım firmaları olmaktadır.


Detaylı Bilgi

Basın ilan tasarımları ile en geniş hedef kitleye ulaşmak televizyon ve internet haricinde; yazılı medya olan gazetelerde ve dergilerde yer alan reklamları kapsamaktadır. Reklam kampanyasının bir parçası olan basın ilan tasarımlarının başarısı, en uygun iletişim kanallarında, en uygun zamanlarda ve en uygun sürelerde yayınlanmasına bağlıdır. Fakat bu da yeterli değildir. Aynı ilgi çekici kutu ambalaj tasarımları gibi kampanyanın yazı ve görsellerinden oluşan grafik tasarımının da ilgi çekici, etkileyici olması da önemlidir.  


Detaylı Bilgi

İç mekan ve dış mekan fark etmeksizin tüm mekanlara uygun kişiye özel tabela tasarım ve uygulaması yapılmakdır. Tabela günümüzde hemen her alanda karşımıza çıkan, firma kimliğini ulaşmak istediği kitleye hem görsel olarak hoş bir izlenim bırakmak, hem de akılda kalıcılığını sağlamak amaçlı kullanılan bir araçtır. Üründe kullanılan malzemelerin kalitesi, estetik açıdan dış görünüşü, ürün garantisi, montajlama, yapılan işlerin en kısa sürede müşteriye teslim edilmesini kendisine ilke olarak edinmiş ve istediğiniz sonuçlara en kısa sürede müşteri memnuniyeti portföyünde ulaşabilirsiniz. hizmetlerimiz deoğrultusunda;  Dijital baskı, Araç kaplama, cephe giydirme, Tabela ve Totem, Krom Harf Tabela, Pleksi Kutu Harf Tabela, Totem Tabelalar, Cephe Giydirme, Organizasyon, Sahne Organizasyon, Yönlendirme Levhaları, Promosyon, Display Ürünler ve Stand,   


Detaylı Bilgi

Hayatımıza giren sosyal ağlarla beraber ortaya çıkan sosyal medya pazarlaması; pazarlamacıların tutundurma faaliyetleri içerisinde en çok önem verdikleri konulardan birisi haline geldi. Pazarlama kavramına yeni bir tarz getiren sosyal medya ile bütün markalar, sosyal ağlarda yer edinmeye ve sosyal medya stratejileri oluşturmaya başladı. Sosyal medyanın şirketler ve bireyler için artan önemi, her geçen gün daha da ciddi bir hal alıyor ve konuya ilişkin çeşitli önlemlerin devreye girmesini gerekli kılıyor. Kriz yönetimi, düzenli içerik paylaşımı ve kullanıcılarla iletişim kurulması, sosyal medya ağları içerisinde en çok ihtiyaç hissedilen üç ana başlık olarak ele alınabilir.
RSM sizlere vermekte olduğumuz sosyal medya danışmanlığı hizmeti içerisinde, üstteki paragrafımızda da belirtmiş olduğumuz tüm bu hizmetler bir paket halinde mevcuttur: ihtiyaçlarınıza uygun bir şekilde düzenlenen ve düzenli aralıklarla strateji değiştirebilen sosyal medya çalışmaları, sizlere tüm ihtiyaçlarınızı fazlasıyla sağlamanız için oluşturulmuş durumda.
Siteniz ya da siteniz üzerinden duyurmuş olduğunuz hizmetlerin düzenli olarak sosyal medya siteleri içerisinde yer alabiliyor olması, hem bu alanda, hem de sektör içerisinde güncel kalabilmek adına ciddi önem taşımaktadır. Bu sayede daha fazla ziyaretçiye ve satışa ulaşabilir, sosyal medya danışmanlığına harcadığınız maliyetin ve enerjinin karşılığını fazlasıyla alabilirsiniz. Bu konuda çıkartacağımız genel değerlendirme raporunun ve düzenli aralıklarla sizlere ileteceğimiz sonuçların da sizleri memnun edeceğinden eminiz. Sosyal medya uzmanlığımız bunun için hizmetinizdedir.
Firmanız hakkında internet ortamında yapılan şikayetler ve olumsuz yorumlar da, ciddi bir şekilde ilgilenilmesi gereken konular arasındadır. Özellikle bu tarz meselelerin ele alınış tarzını profesyonel bir şekilde yapmalı, masraftan kaçınmak adına amatör bir işleyişe emanet etmemelisiniz. Sosyal medya takibi esnasında bu konuda yapacağımız geri dönüşler, sizlere uzun vadede daha kurumsal bir görüntü kazandıracak ve hizmet verdiğiniz kişiler gözündeki imajınızın da olumlu bir şekilde devam etmesine yardımcı olacaktır.
RSM olarak sizlere sunmaya hazır olduğumuz sosyal medya danışmanlığı hizmetinden yararlanmanız, kısa bir telefon ya da ofis görüşmesi kadar yakınınızda. Bizimle hemen iletişime geçin, firmanızın sosyal medya ayağını oluştururken amatör çözümlere prim vermeyin! Türleri Sosyal medya teknolojileri blogları, iş ağları, kurumsal sosyal ağlar, forumlar, mikrobloglar, fotoğraf paylaşımı, ürün/hizmet değerlendirmeleri, sosyal imleme, sosyal oyunculuk, sosyal ağlar, video barındırma ve sanal dünya gibi birçok farklı şekli alabilir

 • Facebook 
 • Twitter 
 • İnstagram 
 • Youtube 
 • Linkedin 
 • Skype 
 • Yahoo 
 • Flick 
 • Myspace 
 • Gmail


Detaylı Bilgi

Firmadan firmaya ifadesinin kısaltılmış hali B2B’dir. B2B pazarlamada, bir firmanın ürün ve hizmetleri diğer firmalara pazarlanır. B2B pazarlamaya örnek olarak; reklam ajansları, hosting hizmetleri ve grafik tasarım hizmetleri, ofis mobilya üreticileri verilebilir. Firmadan firmaya ilişkiler giderek geliştirilmeye devam ediyor. B2B (Business to business) firmadan firmaya yapılan e-ticaret modelidir.  Ülkemizde de en sık kullanılan e-ticaret modelleri arasındadır. Bir firmanın kendi bünyesinde veya farklı firmaların birbiri arasında yaptığı e-ticareti ifade eder. B2B e-ticaret modelinde alıcı firmalar ve satıcı firmalar aynı web sitesinde buluşurlar. B2B platfromları satmak istenilen ürün ve hizmetlerin online olarak sergilendiği, anlatıldığı e-ticaret portallarıdır. Bu platformlarda fiyat sunma, teklif alma ve verme gibi işlemler gerçekleştirilebilir. Yine aynı şekilde alıcı firmalar da satıcı firmaların fiyat ve tekliflerini değerlendirme olanağı bulurlar. B2B platformları sektöre özel belirli kategorilerde de olabilirken aynı zamanda tüm sektörleri de içerebilmektedir. B2B Platformları ücretli ve ücretsiz olamk üzere ikiye ayrılabilir. Ücretli platformların kısmen ücretsiz hizmet ve ürün sergileme alanları da olabilmektedir. B2B e-ticaret platformlarına örnek olarak www.alibaba.com, www.kompass.com ve www.tradeturkey.com örnek verilebilir.


Detaylı Bilgi

RSM Dizayn olarak; B2C (e-satış) uygulamaları günümüzde sıkça kullandığımız e-ticaret yöntemlerindendir. Artık internetin her alanda hayata hakim olması hem firmaları sanal pazara çekmiş hem de tüketicilerin ürünlere daha kolay ve daha hızlı ulaşmasını sağlamıştır. Buda doğal olarak ticarete kolaylık ve pratiklik getirmiştir. Peki, B2C nedir? B2C, işletmeden tüketiciye anlamına gelen bir e-ticaret yöntemidir. ürünler ve fiyatlar, teslim koşulları, garanti koşulları ve diğer tüm özellikler satıcı tarafından belirlenir ve tüketiciye sunulur. Eğer müşteriler şirket ise B2B, şahıs ise B2C terimleri kullanılır. Bu gün her birimizin sıkça kullandığımız sanal alışveriş siteleri B2C’nin en bilinen örneğidir. Bunun yanı sıra firmaların kendi ürünlerini yine kendilerine ait sanal mağazalarında satışları da yine B2C’nin örnekleridir. B2C e-ticaretin bu gün hayatımızda görüldüğü gibi ciddi bir yeri vardır. Hem alıcı olarak hem de satıcı olarak e-ticaret kavramıyla oldukça iç içeyiz. Ancak e-ticaret yapan firmaların bu avantajı kullanmak isterken elbette dikkat etmesi gereken bazı hususlar vardır. Her şeyden önce, hazırlanan sitenin alt yapı yeterliliği ve güvenilirliği çok önemlidir. Ziyaretçilerin aklında site güvenliği ile ilgili bir soru işareti bulunması elbette satışı olumsuz etkileyecek ve istenilen kazanç sağlanamayacaktır. Sitenin yine kullanıcı kolaylığı göz önüne alınarak tasarlanmalıdır. Doğru reklam stratejileri uygulanmalı, kampanyalar düzenlenirken gereksinimler doğru zamanda göz önüne alınmalıdır. Doğru ürün doğru pazarda sunulmalıdır, bu yüzden de pazar araştırması konusunda titiz davranılmalıdır. Bu ve benzeri kriterler göz önüne alındığında e-ticaret firmalar için karlı bir kapı işlevi görmektedir. Bu karlı kapının sağladığı avantajlara değinecek olursak; her şeyden önce 7 gün 24 saat satış avantajı sağlar. Tatil vb. durumlarda mağazanızı kapatmanız gerekirken B2C e ticaret ile yılın tüm gün ve saatlerinde satış yapabilirsiniz. Aracı olmadan direkt müşteriye ulaşma imkanı, müşteri istek ve taleplerine daha hızlı ulaşma, sadece kendi ilinizde değil; yurt içi ve hatta yurt dışı pazarına ulaşma gibi pek çok avantaja sahip olmak mümkündür. Görüldüğü gibi internet bize sınırları olmayan bir dünyaya davet ediyor. İşini büyütmek isteyen ve müşterisine daha hızlı ve kolay ulaşmak isteyen tüm satıcı firmalar da bu dünyada yerini alıyor. Bu da günümüz şartlarında olası gerekenin ta kendisi.


Detaylı Bilgi

Fuar stand ve tüm organizasyonlarımız için; Iç mekan ve dıs mekan fark etmeksizin tüm mekanlara uygun kisiye, kurumsala stand özel grafik tasarım ve uygulaması yapılmakdır. Bir ürün yada hizmetin tanıtılmasını sağlayan en büyük reklam araçlarından bir, de fuar stantlarıdır. Bu stantların etkili olabilmesi için 3 boyutlu görseller barındırması gerekir. Standlarınız için gerekli olan tüm görseller büyük bir titizlikle hazırlanır. Ürün veya hizmetinizin tanıtımı için gerekli olan tüm ses ve ışık efektleri stantlara yerleştirilir. Tanıtımlar için gerekli olan broşürler ve çeşitli promosyonlar, en etkili şekilde hazırlanır.  Kurumsal mimari projelerinizi titizlikle hazırlanmış renk ile görsellerle daha kaliteli ve ziyaretçi ilgi çekici hale getirmenizde çok büyük katkı vardır. Profesyonel görsel ve kurumsal renklerinizle stand ve uygulamalarınız daha da ilgi çekici olur. Kurumsal Fuar Stand Proje ve Uygulamaları için; Çözüm Ortağımız www.idealmimarlik.com adresimizi ziyaret edebilirsiniz.


Detaylı Bilgi

BANNER

Meet Senoven products which have won the appreciation of master cooks thanks to our 40 years of experience in machinery manufacturing.

Every Senoven product bears the imprint of a team that has developed dozens of innovative products in dough preparation, pizza baking and meat cooking groups.

Our company was founded in 1977. Having started out as a mechanical parts manufacturer, we came to create our own designs and brands over the years. 1998, the year of our incorporation as a joint stock company, marks our resolve to move faster towards this goal. 

From 1998 onwards, we first proved ourselves with the generation of a dough sheeting machine –a breakthrough in its own right– followed by the manufacturing of a series of ovens dedicated to high standard pizza, lahmacun and pita baking. 

We are in a constant endeavor to uphold our corporate vision and amateur spirit in the manufacturing of high quality, efficient, high tech products for the fastfood industry. Operating today in a 4.000 m2 manufacturing plant, we are happy and proud to have added renowned brands to our customer portfolio. 

We look forward to having you there as well.


Detaylı Bilgi

KATEGORİ

RSM Dizayn | Web Tasarım | Grafik Tasarım | Dijital Pazarlama | Web Yazılım Hizmetleri.


Detaylı Bilgi

Profesyonel web tasarım, yazılım, pazarlama ve danışmanlık hizmeti


Detaylı Bilgi

Tüm Cihazlara Uygun HTML5 CSS3 Yazılım Teknoloji Destekli Web tasarım ve uygulamaları


Detaylı Bilgi

Kurumsal ve kişisel tüm işletmelerin kurumsal kimlik tasarımı ve baskı hizmetleri


Detaylı Bilgi

Dijital Markanızı kurumsalınıza uygun tüm platformlarda tanıtım ve çözüm - destek hizmeti.


Detaylı Bilgi

Statik web site tasarımı tek veya birkaç sayfadan oluşan ekonomik site


Detaylı Bilgi

Flash animasyon siteler talepleriniz doğrultusunda yapılmaktadır.


Detaylı Bilgi

Teknolojinin getirmiş olduğu yeniliklere uyum sağlamak için mevcut sitenizin güncellenebilir, istediğiniz ilaveleri yapabilir veya yenileyebiliriz.


Detaylı Bilgi

Site ara yüzünüzü istekleriniz doğrultusunda çarpıcı görseller ve uygun tasarımla renklendirin.


Detaylı Bilgi

Kurumsal Kimlik Tasarımı ile markanıza ciddiyet veya renk katın!


Detaylı Bilgi

Broşür tasarım ve tasarım sonrası baskı hizmeti


Detaylı Bilgi

Kurumsal katalog tasarımı doğrultusunda istenilen ebat, sayfa, baskı hizmetimizle kreatif çözümler.


Detaylı Bilgi

Basın ilan tasarım ve sunum hizmetleri


Detaylı Bilgi

Fuar Stand ve Ürün Teşhir Stand Görsel Grafik Tasarım ve Uygulaması


Detaylı Bilgi

Dijital Web ve Grafik Tasarım Projelerimiz


Detaylı Bilgi

RSM Design

Şirketimizin faaliyet konusu web tasarımı, grafik tasarım ve yazılımdır. Müşteri talepleri doğrultusunda özel tasarımlara da cevap verebilmekteyiz. Kurulduğumuz günden bu yana hedefimiz müşteri memnuniyetini sınırsız olarak sağlamak oldu. Bu günde bunu en iyi şekilde sağlamaya çalışıyoruz. Amacımız en iyi kalite ve hizmeti sunmakla beraber siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.
Fiyat uygunluğu ve dürüst çalışmayı kendisine ilke edinmiş olan firmamız bünyesindeki tecrübeli satış elemanları, personeli ve müşteri temsilcileri vasıtası ile satış sonrası hizmette de sizleri zor durumda bırakmayacak şekilde ekonomik çözümler üretilmesinde ve hizmetin tarafınıza en hızlı şekilde ulaştırılması konusunda tüm enerjisi ile çalışmaktadır.


Detaylı Bilgi