Bizden Haberler/ KURUMSAL- RSM Dizayn Web Tasarımı, domain hosting, grafik, kurumsal kimlik ve İnternet uygulamarında kesin çözüm.

 
 
 

  Bizden Haberler

KURUMSAL / Bizden Haberler 

 Web Tasarım, Özgün Tasarım Çözümleri ; Bemettur
 

Web Tasarım, Özgün Tasarım Çözümleri

Kurumunuz yada iş modeliniz için sadece sizin ihtiyaçlarınıza yönelik çözümler üreterek prestijinizi artıran, kaliteli özgün ve özel web sitesi tasarımı çözümleri üzerine çalışmaktadır.

 

Neden Özel Web Sitesi Tasarımı?

Küçük işletmeler için mükemmel bir çözüm olan hazır web şablonları birçok yerden çok uygun fiyatlar ile satın alınmakta bazı tasarım firmaları da bunları satmaktadır. Hatta bu tasarımları satın almadan müşterisine kendileri yapmış gibi satanların varlıklarıda bir gerçek RSM Dizayn en büyük amaçlarından birisi olan müşterimizi kendi sektöründe web sitesi kulvarında en üste yerleştirmek olduğu için bu yolu tercih etmez. Çünkü bugüne kadar bu tarz bir web sitesi olupta online dünyada bir yerlere gelebilmiş bir web sitesi görmedik. Göreceğimizi de sanmıyoruz. Titizlikle ve özenle çalışarak sadece sizin iş ihtiyaçlarınızı, müşteri ve rakiplerinizi ve internetteki pazarlama stratejinizi göz önünde bulundurarak hazırladığımız özel web sitesi tasarımları ile bir farklılık yaratmak ve iş modelinizin gelişimini sağlamak birincil amacımızdır.

Markanızın görsel ve kurumsal kimliğinizin internet üzerinde de aynı şekilde devam etmesi için özel web sitesi tasarımı yaptırmak sizin için en uygun çözümdür. Günümüzde birçok firma kartvizit yada broşür site mantığı ile oluşturulmuş bir web sitesine sahiptir. Yeni trendler ve teknolojik gelişmeler gözönüne alındığında sadece bir kaç sene önceki teknoloji ile şu anda internette başarılı olmanın mümkün olmadığı da bir gerçektir. Bu sebeple RSM Dizayn web 2.0 tasarım ve kodlama mantığını yeni yaptığı tüm işlere yansıtarak online markanızın değerini yükseltmek için çalışır. Web tasarımında profesyonel olan RSM Dizayn özel web tasarımı, arama motoru optimizasyonu, e-mail pazarlamacılığı, flash web tasarım, online marka geliştirme, web içerik yönetim sistemi araçları ile donanmıştır ve geniş bir bir internet pazarlama modeli geliştirmenize yardımcı olur.

 

Özel Web Tasarım Projesi

Sizlerle ortak hareket ettiğimiz özel web sitesi projelerinde kapsamlı bir araştırma ve analiz sürecinde sizlere rehberlik eder ve çözüm ortağınız olmayı amaçlarız. Güçlü bir web pazarlama stratejisi ve rakipleriniz ile rekabet ederken farklı ve güçlü durmanızı sağlamak, prestijinizi arttırıp sağlamlaştırmak için, ilk etapta projenizi derinlemesine sizlerle konuşur, ihtiyaçlarınızı belirler, web sitenizin haritasını oluşturur, hedef kitlenizi belirler, teknik ve tasarım altyapı tasarım taslağını oluşturur ve sadece ihtiyacınıza yönelik web sayfası çözümlerini sunarız. İhtiyacınızdan fazlası yada azının size bir yarar sağlamayacağı gibi zararını bile göreceğinizi düşünerek çalışmalarımızı sürdürürüz.

Bir web tasarım projesinin en önemli bölümü olan arama motoru optimizasyonu sürecinde, rakiplerinizi onların sayfalarını, çıkmak istediğiniz arama kelimelerini inceler sizin için hazırlayacağımız web sayfasında tüm bu faktörlerin göz önünde bulundurarak çalışmamıza devam ederiz. Bazen görsel anlamda çok üstün ve profesyonel görünümlü bir web sitesi tasarlamak, hedef kitleniz eğer onu hiçbir zaman göremeyecek ise çok da iyi bir iş çıkartıldığı manasına gelmez. Fakat hazırladığımız web sitelerinde hem görsel yönü güçlü hemde arama motoru dostu web sitelerimiz ile farklılığımızı sizlerde görürsünüz.

 

Özel ve Özgün Web Tasarımının Faydaları

Sizin için profesyonel olarak hazırladığı özel web siteleri ile RSM Dizayn bu yolla online kimliğinizi geliştirmek ve internet pazarlamacılığı yatırımınızdan en iyi geri dönüşü temin etmenizi ve dijital dünyada kalıcı olmanızı amaçlar. Özel web tasarım hizmetlerimiz içerisinde ürün ve sipariş yönetimi çözümleri, e-mail ile pazarlama kampanyaları ve dinamik sayfa tasarımları ile arama motorlarına ve web standartlarına uygun web siteleri üretiyoruz.

* Online kimliğinizi ve markanızı geliştirir.

* Kurumsal kimliğinizin elit bir yapıda devam etmesini ve kaliteli bir duruş sergiler.

* Rakipleriniz ile aranızda bir fark oluşturur.

* Akılda kalıcıdır.

* İş modelinizin gelişiminde çok etkilidir.

* Prestijinizi arttırır.

* İnternet üzerinden potansiyel müşterilerinizi arttırmanızda katkısı büyüktür.
 

 DİĞER HABERLER 

Web Tasarım, Özgün Tasarım Çözümleri

  Toplam Haber:1

 
 

ANA SAYFA  |   KURUMSAL  |   HİZMETLERİMİZ  |   REFERANSLAR  |   İLETİŞİM  |    TR  |  EN

 rsm dizayn   web tasarım      Atatürk Bulvarı İ.M.Ç. Blok No:1615 Unkapanı - Fatih / Istanbul - TÜRKİYE
info@rsmdizayn.com / Müşteri Temsilcisi : +90 212 520 92 28