Berico - Saray Yapı Kimyasalları/ Web Tasarım & Grafik/ REFERANSLAR- RSM Dizayn Web Tasarımı, domain hosting, grafik, kurumsal kimlik ve İnternet uygulamarında kesin çözüm.

 
 
 

  Web Tasarım & Grafik

REFERANSLAR / Web Tasarım & Grafik/ Berico - Saray Yapı Kimyasalları  

 

  Berico - Saray Yapı Kimyasalları

 

 

1992 yılından bu yana emin adımlarla inşaat sektörüne yön veren SARAY KİMYA çalışma prensibi olarak kaliteli ve farklı ürün gamıyla sektöre yön vermektedir.

1995-1996 yıllarına kadar inşaat sektöründe yapı kimyasalları kullanım anlamında fayans- seramik yapıştırıcıları ve derz dolgusunda en çok kullanılan 2 ürünle üretimine devam etti.

Kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde, bu gün sektöründeki öncü firmalar arasında yer almaktadır.

Bu gün ise Saray Kimya; ISO 9001:2008 Kaliteli Yönetim Sistemi ve TSE Standartlarına uygunluğu benimsenmiş BERICO PRESTIGE, BERICO, BERICOTHERM, BERIX, BERIXTHERM ve SARAYKİM adlı 6 ayrı marka grubu altında sektöre yön vermektedir. İnşaat sektöründe kullanılan seramik ve fayans yapıştırıcıları, tamir harçları, izolasyon malzemeleri, sıvalar, seramik ve derz yüzey temizliği ürünleri ve derz dolguları ile sektörünün tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek çeşitlilik ile Türkiye Pazarının % 80’ ine hitap edebilecek kapasiteye sahiptir.

Her geçen gün hedeflerini yükselten firmamız genç dinamik profesyonel kadrosu ile bayii, usta ve son

 


Berico - Saray Yapı Kimyasalları

Diğer Web Tasarım & Grafik Ürünleri

 
 

ANA SAYFA  |   KURUMSAL  |   HİZMETLERİMİZ  |   REFERANSLAR  |   İLETİŞİM  |    TR  |  EN

 rsm dizayn   web tasarım      Atatürk Bulvarı İ.M.Ç. Blok No:1615 Unkapanı - Fatih / Istanbul - TÜRKİYE
info@rsmdizayn.com / Müşteri Temsilcisi : +90 212 520 92 28