BANNER

Müşterilerimizle kurduğumuz sürekli iletişim sayesinde onların ihtiyaçları ve beklentileri doğrultusunda yeni ürün tasarımları gerçekleştirilmektedir. Ceren Tekstil "SUNRAY" markası ve uzman kadrosu ile çadır, tente, şemsiye, minder, tuval kumaşı, branda, kış bahçesi, kamelya, etiket ve ham bez kumaş sektörüne yenilikler katarak geniş müşteri kitlesine ulaşmıştır. Siz saygı değer müşterilerimize daima kaliteli ve ciddi iş anlayışı sunarak bu sektöründe yoluna devam etmektedir....


Detaylı Bilgi

Kale Gıda San. ve Tic. AŞ. olarak ulusal ve uluslararası yasalar ve kanunlar doğrultusunda, iletişim, paylaşım ve fikren açık, çalışanlara kendilerini geliştirmeleri için fırsat yaratan, yol gösteren ve motive eden yönetim anlayışı ile;
İşini sahiplenen, dürüst, çalışkan ve azimli, kendisini yenileyen ve bilgisini paylaşan, verimli çalışmanın bilincinde, müşteri ve tedarikçilerimiz ile sağlayacağı kazancın farkında olan personelimizle,
Kalite Yönetim Sisteminin şartlarına uyarak ve etkinliğini sürekli iyileştirerek,
Sektörümüzde satış, lider, marka ve kurumsallık olarak örnek alınan, çağın ve teknolojik gerekliliklere uyarak, müşteri odaklılık doğrultusunda müşteri beklentileri ile örtüşen güvenilir ve her zaman tercih edilen bir firma ve liderliği amaçlamıştır.


Detaylı Bilgi


Emir Telekom, yönetim ve teknik ekiplerinin uzun yıllara dayanan bilgi birikimlerini iletişim   sektöründe alt yapı hizmetine  dönüştürmek üzere 2009 yılında faaliyetlerine başlamıştır .
Ekibimiz,  yurtiçindeki 3 operatörde ve yurtdışında Ukrayna , Suriye  ve Yemende montaj ve servis hizmeti vermiş,  ayrıca Suriye , Irak ve Yemen’e sarf malzeme ve kule satışında bulunmuştur.
Vizyonumuz, bilgi birikimimiz ve deneyimimizle sektörümüzde lider  kuruluşlar arasında en üst sırada olmak,   
Misyonumuz, hizmet kalitemizi arttırmak ve müşteri memnuniyeti odaklı maximum verimi sağlamaktır.
Emir Telekom iş güvenliği konusundaki hassasiyetiylede dünya standartlarına ulaşma hedefindedir.  Personelimizin tümü, kurumsal calışma prensiplerimiz  çerçevesinde;
Yüksekte çalışma,  İlk yardım, Elektrik,  İleri sürüş teknikleri sertifikalarına sahiptir. Sektörümüze özel iş güvenliği koşullarını sağlamak  çalışanlarımıza karşı sorumluluğumuzdur.
3G teknolojisinin ülkemizdeki altyapı uygulama çalışmalarında   aktif şekilde yer almaya davam eden  Emir  Telekom’un  başarı odaklı hedef planlaması  ekip ruhu ve hizmet kalitesi esasına dayanmaktadır.


Detaylı Bilgi

Farklı faaliyet konularına sahip işletmelerde, farklı büyüklüklerdeki projelerde edindiğimiz ERP ve iş geliştime tecrübelerimizi 2008 yılından itibaren Netsense çatısı altında müşterilerimizle paylaşma kararı aldık. Netsense; iş hayatınızda karşılaştığınız sorunlara kurduğu Güvenilir, Kolay Yönetilebilen, Hızlı, Düşük Maliyetli sistemlerle çözüm sunmayı hedefleyen bir teknoloji firmasıdır. Sonuç odaklı yaklaşımımız, proje birikimlerimiz ve müşterilerimizi uzun soluklu birer ortak olarak görmemiz bizim rekabet gücümüzdür. İş dünyasının hızla gelişen ve değişen ihtiyaçlarını karşılayacak en yeni teknolojileri takip etmek, bunları müşterilerimizin kullanabileceği iş çözümleri haline getirmek ve sunmak öncelikli hedefimizdir. Hedefine ulaşmayan, işletmelere verim getirmeyen ERP projelerinin en az başarısız projeler kadar maliyetli olduğunun bilincindeyiz. Hizmetlerimizde uyguladığımız 'Bütünleşik Proje Anlayışı' mız projelerimizdeki başarı anahtarımızdır.

 

 

DENEYİMLERİMİZ

 

* Tekstil

* Otomotiv

* Hazır Gıda

* Üretim - İmalat

* Satış - Dağıtım

* İletişim - Telekomünikasyon

* Metal Sanayii

* Perakende Mağazacılık

* Kimya

* Makina - Otomasyon

* Madencilik

 

SEKTÖRLERINDE GERÇEKLEŞTIRDIĞIMIZ ERP PROJELERINDE MÜŞTERILERIMIZIN

 

* Satış Yönetimi (Talep, Teklif, Sipariş, Dağıtım, Satış, Saha Satış Otomasyonu)

* Stok ve Depo Yönetimi (Barkod Otomasyon Sistemleri, Dinamik Depo Uygulamaları)

* Üretim Yönetimi (MRP ve MRP2 uygulamaları)

* Muhasebe ve Finansal Yönetim (Dövizli uygulamalar, Bütçe, Enflasyon Muhasebesi, Sabit Kıymet, Bordro)

* Perakende ve Mağazacılık Yönetimi süreçlerini iyileştimelerinde yardımcı olduk. Operasyonlardaki belirsizlikleri ortadan kaldıracak, geleceğe yönelik stratejilerini daha sağlıklı oluşturmalarını sağlayacak güvenilir, hızlı, kesintisiz ve kolay yönetilebilir sistemler kurduk. Bu süreçleri ;

* İş Zekası (Business Intelligence) uygulamaları

* Veri Konsolidasyonları (Ana Dağıtıcı, distribütör-bayi, alt bayi entegrasyonları)

* SQL Server, Oracle veritabanları ile ilgili yönetimsel ve detaylı uygulamalar ile destekledik. 

MİSYONUMUZ

Güvenilir, Düşük Maliyetli, Kolay Yönetilebilir, Hızlı teknolojik iş çözümleri üreterek, müşteri memnuniyeti ve piyasa tanınırlığı yaratmak.

VİZYONUMUZ

ERP ve destekleyicisi projelerde müşterilerimizin gerçek bir Çözüm Ortağı konumuna gelmek.


Detaylı Bilgi

Çözüm sunduğu markalara değer katmak ve geleceğin iletişim, tasarım perspektifine yön vermek amacıyla kurulan MYBRAND PRODUCTION; Kurumsal ve Şahsi fotoğraf, video alanında prodüksiyon hizmeti veren, İstanbul’un merkezi Ataköy de kurulmuş, Görsel tasarım, fotoğraf ve video prodüksiyonu ile tüm davet ve tanıtım organizasyonlarınız da hizmet ve danışmanlık konularında yaratıcı iletişim çözümleri üreten ve bunları tek çatı altında bulunduran bir firmadır.


Detaylı Bilgi