ÜRÜNLER


İÇERİK

Adres : Yakuplu Mah. 65 Sk. No:35 K.2 D.5 Beylikdüzü / İstanbul - TR Tel  .: +90 (212) 428 01 52 pbx info@rsmdizayn.com / www.rsmdizayn.com RSM GSM.: Mehmet KUT | Yönetici - Tasarımcı : +90 532 680 48 31 Ergün SELVİ  | Yönetici - Yazılımcı : +90 536 276 57 75


Detaylı Bilgi

   Firmamız 01.01.2004 yılında yenilikçi ve dinamik bir firma olarak kurulup yazılım, internet hizmetleri ve danışmanlık hizmeti ile bu sektörde çalışmalarına başlamıştır.
   Şirketimizin faaliyet konusu web tasarımı, grafik tasarım ve yazılımdır. Müşteri talepleri doğrultusunda özel tasarımlara da cevap verebilmekteyiz. Kurulduğumuz günden bu yana hedefimiz müşteri tatminini sınırsız olarak sağlamak oldu. Bu günde bunu en iyi şekilde sağlamaya çalışıyoruz. Amacımız en iyi kalite ve hizmeti sunmakla beraber siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.
   Fiyat uygunluğu ve dürüst çalışmayı kendisine ilke edinmiş olan firmamız bünyesindeki tecrübeli satış elemanları, personeli ve müşteri temsilcileri vasıtası ile satış sonrası hizmette de sizleri zor durumda bırakmayacak şekilde ekonomik çözümler üretilmesinde ve hizmetin tarafınıza en hızlı şekilde ulaştırılması konusunda tüm enerjisi ile çalışmaktadır.


Detaylı Bilgi

Web tabanlı bir yazılımınız var ve oldukça başarılı olduğunu düşünüyorsunuz. Ne kadar başarılı bir yazılım ortaya çıkarırsanız çıkarın, kullanıcılar sadece ön yüzü görür. Arayüzü işlevsel ve göze hoş görünmeyen bir tasarım ile yüksek beklentilerinizi malesef karşılayamazsınız. Arayüz tasarımında özellikle dikkat ettiğimiz konular ise şunlardır. * Kolay erişilebilirlik (Accessibility) * Ziyaretçi ve kullanıcı profili * Sayfa kullanımında maksimum fayda * Gereksiz görsel kullanımından kaçınmak ve ziyaretçinin göz zevkini küçüğe almamak. * Hızlı ve kolay erişim Bugüne kadar birçok yazılıma arayüz , banner tasarımı, ikon tasarımı, sayfa şablonu oluşturma gibi konularda hizmet verdik. Çoğunlukla firmalardan gelen talepler üzerine yazılım arayüzlerine referanslarımızda yer veremeyebiliyoruz.


Detaylı Bilgi

Daha önce bir web uygulaması yazdırıp iyi yada kötü birçok deneyim yaşamış olabilirsiniz. Özel web uygulamaları ile daha etkili bir hale getirmenin sizin için olmazsa olmaz ve ilk planda olduğunu anlayan doğru bir çözüm ortağına ihtiyacınız vardır. Doğru uygulanmış web uygulamaları; maliyet, zaman ve işgücünden tasarruf etmenizi sağlayarak uzun vadede rekabet avantajlarını elinizde tutmanızı sağlar. Müşterilerimiz Rsm Dizayn ile çalışarak uygun maliyetli web yazılım hizmetleri alacaklarından emin olabilirler.   Web uygulamalarına bakışımız Rsm Dizayn web uygulamaları oluşturmanın zahmetli ve sizlerin bu konu üzerine önemli bir yatırım yaptığınızın farkında olarak sizlere sağlam kullanımı kolay ve güvenli web uygulamaları hazırlar. Titizlikle geliştirdiğimiz web uygulamaları ile işinizdeki ihtiyaçlarınızı karşılarız. Yazılımı oluşturmaya başlamadan evvel sizin halihazırdaki yöntem ve bilgilerinizi ayrıca isteklerinizi dinleriz. Sizlere iş modeliniz ile ilgili detaylı projemizi sunduktan sonra oluşturacağımız yazılım ile karlılığınızı artırmayı, büyümenizin önündeki engelleri gidermeyi ve rekabette avantajlı konuma gelebilmenizi sağlamayı hedefleriz. Bu süreçte; ihtiyaçlarınızın açık yazılı projesini oluşturur, yazılım işlevlerini detaylıca açıklar, gelinen her aşamada sizleri bilgilendiririz. Uygulama bittiğinde sizlerin yeni yazılıma uyum sürecine geçişinizi destekler ve kullanım için gerekli eğitimleri veririz. Uygulama hayata geçtikten sonrada ayrıca geliştirme hizmetleride veriyoruz. Sizin de bir web uygulamasına ihtiyacınız var ise nasıl yardımcı olabileceğimizi görüşmek için hemen bize ulaşın.


Detaylı Bilgi

Web sitenizin içeriğinin site yayına açıldığı an artık web sitesi içeriği ile ilgili işlemlerin bittiğini düşünerek büyük bir yanılgıya düşersiniz. Web sayfanızın başarısını arttırmak, mevcut ziyaretçiler ile yeni ziyaretçileri çekebilmek için, içeriğiniz her zaman yeni ve güncel olmalıdır. Halihazırda statik web sitelerinizin güncelleme hizmetlerini bizler vermekteyiz. Ancak web içerik yönetim yazılımımız olan SuperWCMS ile teknik anlamda fazla bilginiz olmasa dahi yeni içerik oluşturup var olan içerikleri de düzenleyebilirsiniz. İçerik Yönetim Yazılımımız ile Güncelliğinizi Koruyun Rsm Dizayn tarafından geliştirilen içerik yönetim uygulaması olan SuperWCMS sağlam, ölçeklendirilebilir ve yüksek seviyede özelleştirilebilir bir sistemdir. İçerik yönetim sistemimiz oldukça geniş bir uygulama düzleminde güncel içeriği koruyan, iş imkanlarını, haberlerinizi, etkinlik takvimini güncelleyebileceğiniz , indirim ve kampanyalarınızı duyurabileceğiniz, online ürün katalogları oluşturabileceğiniz ve mevcut ürünleri güncelleyebileceğiniz bir yapıda hazırlanmıştır. İçerik yönetim sistemimizin kullanım alanları sınırsız ve tatmin edici sonuçlar üretir. Güvenli ve şifre korumalı alanınızda web yönetim aracımız Super WCMS ile içeriğinizi güncel tutarsınız. Web içerik yönetim aracımız SuperCWMS size eşsiz bir yönetim hazzını yaşatırken yatırımınızı minimize ederek sitenizi tamamen kontrol edebilmenizi sağlar. Web sitenizi kontrol edebildiğiniz sürece güncel ve yeni kalırsınız. Sizde içeriğinizi sınırsız olarak kontrol etmek istiyorsanız hemen bugün bizimle irtibata geçin.


Detaylı Bilgi

Özel e-ticaret yöntemlerimiz arasında sadece ürünlerinizi satın almaya yönlendiren ve genel kurumsal tasarımınıza uygun kredi kartı ile satış çözümleri olduğu gibi havale ile sipariş yada mail ile sipariş (mail order) yöntemi ile satın alım işleri gerçekleştirebileceğiniz çözümleri de kapsamaktadır. Sipariş ve havale ile satış yöntemimizde bile siparişlerinizin teslimat durumlarını kontrol edebilir ve aylık raporlar alabilirsiniz. Ürünlerinizi ürün resimlerini ve detaylarını rahatlıkla ekleyip düzenleyebilir ve kaldırabilirsiniz.  Kredi kartı ile satış yönteminde size özel ve daha önceden kullanılmış bir yapı üzerine inşa etmediğimizden bu yöntem ile sadece sizlerin ihtiyaçlarına yönelik çözümler oluştururuz. Bu yapı hem tasarım hemde yazılım anlamında istediğiniz özelleştirmelerin yapılabildiği esnek ve kullanıcı dostu ve görünüşü ile standart e-ticaret sitelerine benzememekle birlikte daha temiz arayüzü sayesinde bizce daha başarılı bir yöntemdir. E-ticaret kredi kartı ile satış özel yazılım hizmetimizde sizlere istediğiniz şekilde ve sadece size özgü bir model yazılacağından ve size özel e-ticaret yazılımını ancak sizlerin talebi sonucu hazırlayacağımızdan şimdilik örnek gösteremiyoruz. Genelde paket programlar maliyeti daha uygun olduğundan dolayı seçilmektedir. Fakat sürekli büyüyen gelişen ve destek ihtiyacının devamlı olması gereken bir e-ticaret modelinde size özel ve uygun fiyatlara bir yazılım hazırlanması gereklidir. Ayrıca ; Hazır almış olduğunuz ideasoft, shopify, magento vb. e-ticaret sitelerinizin geliştirilmesi ve grafik güncellemeleri konusunda destek verilmektedir.


Detaylı Bilgi

Detaylı Bilgi

KATEGORİ

RSM Dizayn | Web Tasarım | Grafik Tasarım | Dijital Pazarlama | Web Yazılım Hizmetleri.


Detaylı Bilgi

Profesyonel web tasarım, yazılım, pazarlama ve danışmanlık hizmeti


Detaylı Bilgi

Tüm Cihazlara Uygun HTML5 CSS3 Yazılım Teknoloji Destekli Web tasarım ve uygulamaları


Detaylı Bilgi

Sitenizi tüm platformlarda entegrasyona sahip E-Ticaret, B2B, B2C veya kişiye özel yazılım hizmeti


Detaylı Bilgi

Teknolojinin getirmiş olduğu yeniliklere uyum sağlamak için mevcut sitenizin güncellenebilir, istediğiniz ilaveleri yapabilir veya yenileyebiliriz.


Detaylı Bilgi

ASP.Net, ASP Yazılım Destekli Dinamik Web ve Mobil Uygulamaları


Detaylı Bilgi

Kurumsal ve Kişiye Özel Web Yönetim Paneli


Detaylı Bilgi

RSM Design

Şirketimizin faaliyet konusu web tasarımı, grafik tasarım ve yazılımdır. Müşteri talepleri doğrultusunda özel tasarımlara da cevap verebilmekteyiz. Kurulduğumuz günden bu yana hedefimiz müşteri memnuniyetini sınırsız olarak sağlamak oldu. Bu günde bunu en iyi şekilde sağlamaya çalışıyoruz. Amacımız en iyi kalite ve hizmeti sunmakla beraber siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.
Fiyat uygunluğu ve dürüst çalışmayı kendisine ilke edinmiş olan firmamız bünyesindeki tecrübeli satış elemanları, personeli ve müşteri temsilcileri vasıtası ile satış sonrası hizmette de sizleri zor durumda bırakmayacak şekilde ekonomik çözümler üretilmesinde ve hizmetin tarafınıza en hızlı şekilde ulaştırılması konusunda tüm enerjisi ile çalışmaktadır.


Detaylı Bilgi