RSM Dizayn is modelinize uygun güzel görünümlü, animasyonlar ile zenginlestirilmis site kullanıcı ve ziyaretçilerinizin dikkatini çeken ve begenisini kazanan, flash web siteleri, flash uygulamaları tasarımı ve gelistirme hizmetleri vermektedir. Markanızı desteklemek, güçlendirmek için klasik bir sitede veya CD / DVD uygulamalarında da flash uygulamalarını kullanırız.

Flash web sitesi tasarımının her web sitesi uygulaması için uygun olmadıgını belirtmek gerekir. Bu yüzden eger pazarlama stratejinizde en uygun çözüm flash web tasarımı yada uygulamaları ise, basarıyı yakalamanız için dogru çözümleri gelistiririz. Ayrıca arama motorlarına uygun çözümler üretmek istedigimizden dolayı, pazarlama planınınıza en uygun kullanımı saglayacak flash web sayfası tasarımına müsterilerimizle birlikte karar veririz.

Örnegin kurumsal bir websiteniz olmasına ragmen ürettiginiz yeni bir ürün için mini bir flash sitesi düsünebilirsiniz. Kurumsal sitenizden de bu mini ürün flash sitenizi duyurup link vererek mini flash web sitenizin basarısını arttırabilirsiniz. Yada sayfanız açıldıgında üstte bir katmanda hareketli bir karakter ile ziyaretçilerinizi ilk etapta yönlendirmek istediginiz alanlara çekebilirsiniz.